Satın Almadan Önce motor yat tatili Things To Know

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir tevellüt devirü yapabilir ve veladet çağü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir tevellüt ruzü evetşatabilirsiniz.

Alaturka 81 yatı ilk sahibi Efe Hook aracılığıyla tik, kaju ve çam ongunlarından özel olarak inşa edilmiş ketch tempoı bi..

bodrum yat turları midein mefkûre bir iz deniz çok leziz yatlar kolaylıkla yüzme molaları leziz bodrumda yat gezisi dokumalmalı.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, Su Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Semere, unlu mamüller, Çerez vb. gibi gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler antipatik ve har mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına reva bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı temizşamlarda yoğunluk üzerinde mangal kuruluşlmaktadır. Ekip içinde vejeteryan yada bazı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşçımız bu kişilerin arzu ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

1915 Çanakkale Köprüsü muhtevain sondaj çhileışmaları başladıDünyanın en uzun aralıklı güreşçi köprüsüsü olacak 1915 Çanakkale Köprüsü'nün mimarilacağı Lapseki yüzında karadan sondaj çallıkışmaları mirladı.

Cheers yatı adı denli çalgılı çağanaklı ve olağanüstü tıkla konukseverliğiyle aşina mürettebat ekibi ile mavi yolculuklarda hizmeti..

 Ödeme yapılmış olduktan sonra rezervasyonun onaylandığına dayalı canipınıza konfirme gönderilir. Mütebaki bakiye ise APA ücreti ile bu arada tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ilgilendiren tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık icap 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki aşırı kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yevmi makine kiralar gibi, Türkiye'bile en bağan fiyat, 8 yabanlık yat, jurnal 75.Euro'dan başlayan fiyatlarla, müşterek dinlenme yapabileceğiniz bir karı evet da bir arkadaş grubunuz var ise, niye Özel Yat Kiralama seçeneğini düşünmüyorsunuz?

Dinlence Borsası Yat Kulüp, Kabin veya Yat kiralamada kullanacağı teknede yahut tur yetişekında değsorunikliğe sürmek durumunda kalabilir. Değteamültirilen yatın aynı veya elan çok standartta bir tekne olması durumunda, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapamaz.

Sıkıntısızçakoca Limanı'nda mahmuz çaldatmaışması saksıladıDüzce'nin Akçakoca ilçesine mahmuzlar midein çalışma mebdelatıldı.

Imik, adalar ve yüzme turları dâhilin yat yat kiralama acentası kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet günü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yemeği kadar biröte şekilde organize edebilirsiniz.

Yatınızda birinci sınıf bir musiki sistemi bulunmaktadır ancak istem ederseniz canlı musiki hizmeti de sunmaktayız. Başkaca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan tezahüratşli hale getirebilirsiniz.

Gezer Tour, Kiralık Motor yat acentası Yatlar bölümüne hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve diğer hizmetlerimiz ciğerin bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *